Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pleny Pampers pants

Pleny Pampers pants

 

  Kupte svému miminku úžasné pleny pampers pants a udělejte mu radost.Krásné recenze na pleny pampers pants , které používá mnoho maminek na mateřské dovolené pro svá malá miminka. Tyto nejlepší pleny pampers pants využívá mnoho rodičů pro své ratolesti nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás.

  Vynikající pleny pampers pants se vyznačují naprostou absorpční a sací schopností. Tvarově dokonalé a funkční pleny pampers pants mají ergonomický tvar a umožňují dětem snadný a neomezený pohyb. Moderní design pleny pampers pants odpovídá potřebám malého miminka. Ekonomicky výhodné pleny pampers pants a rovněž levné pelny z Německa poskytují požadované pohodlí a sucho. Jsou ideální jak na noc tak pro denní aktivity.

  Objednejte si tyto perfektní pleny pampers pants on-line v našem německém e-shopu za nejlepší možnou cenu. Pleny pampers pants dodáváme do všech měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pleny pampers pants doručíme kurýrem přímo do domu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a na další místa.